Nasi klienci
Nasze działania w opinii naszych klientów
Skutecznie rozpoznajemy potrzeby naszych klientów.
dekoracja projects

dla kogo pracujemy

80%

klientów których obsługujemy zaufało nam na podstawie rekomendacji.

dekoracja projects

Klieci o nas

 • Marketing Consulting Małgorzata Mazur, w ramach prowadzenia działań outsourcingu marketingowego pod marką Smarketing zleciła agencji Webidea realizację projektu responsywnej strony produktowwej dla jednego ze swoich klientó z branży farmaceutycznej.

  Całość współpracy przebiegła bardzo sprawnie, terminowo i na najwyższym poziomie. Zespół pracowników firmy Webidea wykazał się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w realizację projektu, który spełnił w 100% oczekiwania klienta.

  Polecam realizację projektów stron internetowych przez firmę Webidea wszystkim tym, którym zależy na sprawnej realizacji, ładnym designie i dobrych rozwiązaniach funkcjonalnych strony.

  Małgorzata Mazur | Smarketing
 • Firma Webidea s.c. opracowała i wdrożyła dla Rawickiej Fabryki Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. projekt nowej, responsywnej strony internetowej, zgodnej z najnowszymi standardami oraz identyfikacją wizualną i wytycznymi Schaltbau Rawag. Oprócz wykonania projektu strony, Webidea opracowała treści tekstowe w języku polskim.

  Nowa strona pozwoliła zaprezentować nam w sposób nowoczesny atuty naszej firmy (w tym możliwości technologiczne), jej długą i bogatą historię oraz dotychczasowe realizacje i gamę produktową.

  Z czystym sumieniem możemy polecić agencję Webidea, która przez cały czas trwania prac służy profesjonalnym wsparciem i doradztwem.

  Paweł Szejnkienig | Rawag
 • Prace nad projektem trwały od stycznia do kwietnia 2018 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu. Strona pozycjonuje nas w taki sposób, jaki zamierzaliśmy. Zespół kreatywny Webidea odczytał z rozmów z nami i zrealizował w całości taki rodzaj projektu o jakim myśleliśmy.

  Anna Hass | Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
 • Profesjonalne i indywidualne podejście, pełne zrozumienie oczekiwań, zaangażowanie, elastyczność i wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia… Tak w skrócie możemy opisać naszą współpracę z zespołem Webidei, w ramach której nasza marka zyskała responsywną stronę internetową, w nowoczesnej odsłonie.

  Romen Betcher | Fasada
 • Rekomendujemy agencję Webidea jako doświadczonego profesjonalistę w obszarze projektowania stron internetowych. Agencja zrealizowała dla nas responsywną witrynę internetową, która całkowicie spełniła nasze, mocno skonkretyzowane, oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy i bezproblemowej komunikacji opartej na dialogu, a samą agencję polecamy jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

  Karolina Podkowiak | Firma Miletis
 • Firma Saint-Gobain Building Glass Polska od wielu lat współpracuje z Agencją Webidea, której zadaniem jest wsparcie i doradztwo w szeroko pojętych działaniach marketingowych. Zakres dotychczasowej współpracy Firmy z Agencją obejmuje przygotowywanie narzędzi i materiałów marketingowych, prace nad materiałami poligraficznymi i projektami webowymi oraz budowanie strategii wizerunkowej. Z przyjemnością stwierdzamy, że cały zespół Agencji Webidea wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do zlecanych projektów, a każde z założeń projektowych zawsze realizowane jest na najwyższym poziomie. Biorąc pod uwagę powyższe, polecamy współpracę z Agencją Webidea jako kompetentnym i rzetelnym partnerem oferującym solidne wsparcie w działaniach marketingowych.

  | Saint-Gobain Building Glass Polska
Aktywne szkło grzewcze EGLAS