Panorama 360 – game changer prezentacji przestrzeni

dekoracja blog

Prezentacja w formie panoramy 360 to niezwykle atrakcyjne narzędzie wykorzystywane w marketingu w wielu różnych branżach. My prezentacje w formie panoramy 360 lubimy wdrażać do projektów z branży nieruchomości. Jaki efekt można uzyskać? Oceńcie sami.

Kiedy zwykłe zdjęcia budynków są niewystarczające, warto sięgnąć po coś więcej. I tu pojawia się opcja panoramicznego przedstawienia nieruchomości z uwzględnieniem najważniejszych detali. Panoramy 360 pozwalają odbiorcom zanurzyć się w prezentowanej przestrzeni, dając poczucie obecności w danym miejscu i realistycznego doświadczenia przestrzeni. To rozwiązanie, które świetnie sprawdza się we wspomnianej branży nieruchomości, kiedy ważna jest prezentacja istoty budynku, jego otoczenia, czy rozkładu pomieszczeń. Seria panoram 360 daje bowiem możliwość wirtualnego obejrzenia danego miejsca z bliska i pod każdym kątem, bez wychodzenia z domu.

Wirtualna wycieczka po nieruchomości

Coraz więcej deweloperów, aby wzmocnić konkurencyjność rynkową, swoją ofertę prezentuje w formie panoram 360. Wirtualny spacer po nieruchomości to nowoczesny i atrakcyjny sposób przedstawienia inwestycji. Taka forma prezentacji osiedla otwiera nowe możliwości zarówno przed deweloperami, jak i przed potencjalnym nabywcą nieruchomości.
Co dzięki wirtualnym spacerom zyska potencjalny kupujący? To przede wszystkim dokładne zapoznanie się z lokalizacją. Klienci bez wychodzenia z domu, mogą poruszać się po danej lokalizacji osiedla, poznać dokładne umiejscowienie budynku, korytarze, piętra czy samą przestrzeń mieszkania. Dzięki wirtualnym spacerom potencjalny nabywca mieszkania nie musi wielokrotnie odwiedzać nieruchomości, tym samym oszczędzając swój czas. Dodatkowo klient ma możliwość porównania konkurencyjnych ofert za jednym kliknięciem, w domowym zaciszu.

Rozejrzyjmy się wspólnie

Deweloper decydując się na wdrożenie do swojej oferty panoramy 360 zyskuje oryginalną reklamę, która wyróżni go na tle konkurencji i zwiększa atrakcyjność jego oferty. Klienci oglądając wirtualne spacery podejmują swoje decyzje zakupowe szybciej, co wpływa na przyspieszenie samego procesu sprzedaży nieruchomości. Nietypowa forma prezentacji nieruchomości przyciąga uwagę potencjalnych nabywców, z pewnością zapadając w pamięć na dłużej. Dostępność i responsywność rozwiązania pozwala odbiorcom swobodnie przeglądać panoramy na różnych urządzeniach mobilnych.

Reasumując, wirtualne spacery stanowią skuteczne narzędzie, które przyciąga uwagę klientów i ułatwia proces wyboru nieruchomości. Bo jak skuteczniej zaprezentować wnętrza mieszkań, domów, czy innych nieruchomości, które chcesz sprzedać? Jeżeli spodobało Ci się to rozwiązanie i chciałbyś wdrożyć je u siebie, koniecznie skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy coś fajnego. 🙂

Zobacz, jak robimy to my

Wirtualny spacer po całej nieruchomości

Prezentacja wnętrza – z dbałością o każdy detal

Poczuj swoją obecność w obrębie danej przestrzeni

  Cieszymy się, że możemy uchylić Ci rąbek tajemnej, marketingowej wiedzy. Jeśli artykuł był dla Ciebie wartościowy, koniecznie przeczytaj następny.

  porozmawiajmy
  o Twoim projekcie

  cta: icon
  Potrzebujesz doradztwa ekspertów od digital marketingu?
  Aktywne szkło grzewcze EGLAS