Wizualizacja 3d kostki brukowej | BRUK SA
Realistyczna prezentacja kostki przed finalną realizacją
Dla marki BRUK SA przygotowaliśmy wizualizację 3d kostki brukowej, która nie tylko precyzyjnie odwzorowuje wygląd i fakturę materiału, ale także pozwala na interaktywną eksplorację różnych układów oraz połączeń kolorystycznych kostki.
zakres prac: | 03
  • 3D
  • Animation
  • Exterior

Problem

Zanim kostka brukowa zostanie faktycznie wyprodukowana i położona w docelowym miejscu, zazwyczaj mija sporo czasu. Trendy i preferencje rynkowe zmieniają się, stare ustępuje miejsca nowemu. Dlatego, aby zoptymalizować wydłużony czas oczekiwania, z pomocą przychodzą wizualizacje 3d, które pozwalają na natychmiastową ocenę wyglądu produktu i jego sposobu funkcjonowania w przestrzeni.

Rozwiązanie

Zastosowanie wizualizacji 3d jest nieocenione dla planowania i weryfikacji estetycznej przestrzeni, jeszcze przed rozpoczęciem faktycznego procesu produkcji i ułożenia kostki. Z symulacją efektu końcowego klient może sprawdzić jak wybrana kostka brukowa będzie prezentować się w wybranym przez siebie otoczeniu, oszczędzając tym samym swój czas i budżet. Opracowanie fotorealistycznych galerii inspiracji daje klientowi możliwość wizualnego doświadczania wzorów kostki brukowej. Ułatwia to wybór idealnego rozwiązania, pasującego do indywidualnych potrzeb i preferencji estetycznych.

porozmawiajmy
o Twoim projekcie

cta: icon
Potrzebujesz doradztwa ekspertów od digital marketingu?
Aktywne szkło grzewcze EGLAS