Praca

Dołącz do naszego zespołu!

Graphic Designer

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów graficznych dla klientów agencji z nastawieniem na web design, projektowanie logo i systemów identyfikacji,
  • ścisła współpraca z Art Directorem, UX Designerem oraz Front-end deweloperami.

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku poparte portfolio,
  • dobra znajomość pakietu Adobe,
  • wiedza z zakresu projektowania graficznego, poligrafii i web designu,
  • sumienność i terminowość,
  • samodzielność.

Mile widziane:

  • umiejętność tworzenia ilustracji,
  • umiejętność tworzenia i obróbki materiałów video (Adobe AE),
  • umiejętność tworzenia grafiki 3d (3ds Max, Blender).

Gwarantujemy Ci:

  • stałe wynagrodzenie,
  • możliwość elastycznych godzin pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • rozwijającą pracę przy ciekawych projektach.

Zainteresowany? Prześlij nam swoje portfolio i CV

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).