Tworzymy narzędzia skutecznej sprzedaży

dla producentów i dystrybutorów.
Postaw na skuteczne strony www, sklepy
i rozwiązania e-commerce, które wzmocnią Twój proces sprzedażowy.
Sklepy internetowe i strony dla producentów. O to klienci pytają nas najczęściej
Jakie narzędzia są przydatne w monitorowaniu sprzedaży w sklepie internetowym?

W monitorowaniu sprzedaży w sklepie internetowym pomocne są narzędzia analityczne, takie jak Google Analytics. Z Google Analytics będziesz mógł na bieżąco śledzić statystyki sprzedaży, zachowania klientów na stronie, a także sprawdzać efektywności kampanii marketingowych.

Jak wykorzystać w pełni potencjał wizualizacji produktów w 3D?

Wizualizacje 3d pozwalają na prezentację produktu z każdej strony, co tym samym pozwala klientom dokładnie zapoznać się z jego funkcjonalnościami i możliwościami. Interaktywność w przedstawieniu produktu, zwiększa zaangażowanie potencjalnego klienta, pomagając mu w szybszym podjęciu decyzji o zakupie. Ciekawą opcją jest możliwość zintegrowania wizualizacji z technologią rozszerzonej rzeczywistości (AR), dzięki której przyszły użytkownik może wypróbować produkt jeszcze przed zakupem. Inną możliwością, którą oferują wizualizacje produktowe w 3d jest wykorzystanie ich w tworzeniu konfiguratorów produktowych. Konfiguratory dają możliwość szybkiego dostosowania produktu do indywidualnych preferencji klientów, tj: zmiana koloru, materiału, czy konkretnego elementu.

Ile czasu zajmuje projekt i wdrożenie strony ze sklepem internetowym?

Na czas zbudowania tego rodzaju strony wpływa to, jak bardzo zaawansowanych rozwiązań potrzebuje nasz klient, jak bardzo rozbudowany jest katalog produktów, a także to, jakimi gotowymi do wdrożenia materiałami dysponuje.
Wszystko to jest kwestią indywidualną, którą możemy wspólnie omówić podczas rozmowy lub spotkania.

Jak wykorzystać opcję mapy dystrybutorów w procesie sprzedaży?

Mapy dystrybutorów na stronie internetowej to świetny sposób na ułatwienie klientom zlokalizowania punktów sprzedaży. Dobrze zaprojektowana mapa może służyć jako narzędzie marketingowe, dzięki któremu podkreślisz dostępność i zasięg Twojej marki.
Planując wdrożenie tego rozwiązania na stronie, bierzemy pod uwagę:

  • łatwość nawigacji,
  • interaktywność, czyli możliwość kliknięcia na poszczególne punkty dystrybucji w opisie których poajwią się dane jak adres, godziny otwarcia, kontakt,
  • responsywność, mapa dostosowana jest do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych,
  • integrację z Google Maps.
Obecna strona jest rozbudowana. Jak będzie przebiegać migracja treści do nowej wersji?

Aby proces migracji treści do nowej strony internetowej przebiegł sprawnie i bezproblemowo dokładnie definiujemy elementy obecnej strony, które mają zostać migrowane, tj. treści, bazy danych, biblioteki multimediów, testujemy zmigrowane treści na serwerze testowym przed przekierowaniem ruchu na nową stronę, ustawiamy przekierowania dla starych adresów URL, tak aby zachować pozycje w wyszukiwarkach, kierujac użytkownika do odpowiednio nowych adresów, monitorujemy stronę pod kątem ewentualnych błędów, ruchu i pozycji w wyszukiwarce.

porozmawiajmy
o Twoim projekcie

cta: icon
Potrzebujesz doradztwa ekspertów od digital marketingu?
Aktywne szkło grzewcze EGLAS